U podstaw działalności firmy Amadeus leży zaangażowanie w zrównoważony rozwój branży turystycznej. Ciężka praca pomogła nam zdobyć uznanie wśród światowych liderów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Teraz jesteśmy dumni, że możemy kontynuować nasze praktyki biznesowe, dołączając do UN Global Compact.

Czym jest UN Global Compact? Jest to platforma zapewniająca dostęp do globalnej społeczności korporacji, najlepszych praktyk i narzędzi, które mają nam pomóc w rozwijaniu naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Cel UN Global Compact jest dwojaki. Jest to wezwanie skierowane do firm z całego świata, aby dostosować się do dziesięciu powszechnie akceptowanych zasad w zakresie praw człowieka, pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji. Zachęca również do wspierania celów kierowanych przez ONZ określonych w celach zrównoważonego rozwoju.

Korzystamy z naszej technologii, wiedzy i globalnej sieci, aby zagwarantować zrównoważony rozwój branży turystycznej. Dzięki temu krokowi z dumą dołączamy do tysięcy podobnych firm, podejmując działania biznesowe, aby stworzyć bardziej zrównoważony świat.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, zapoznaj się z Amadeus Global Report 2017.