Nasza aplikacja CheckMyTrip otrzymała nagrodę The World’s Leading Travel App w prestiżowym konkursie World Travel Awards 2018!

To zaszczyt otrzymać takie wyróżnienie, zwłaszcza że mieliśmy do pokonania trudną konkurencję. Nie dalibyśmy rady tego osiągnąć gdyby nie ciężka praca, poświęcenie i współpraca. Szczególnie jednak dziękujemy za uznanie wszystkim podróżnikom, którzy na nas polegają i regularnie zabierają CheckMyTrip w swoje podróże.

Trzeba jednak przyznać, że droga do tego sukcesu nie była łatwa. Biorąc pod uwagę dużą konkurencję panującą na rynku aplikacji turystycznych, wiedzieliśmy, że musimy dać z siebie wszystko i przeprojektować naszą platformę mobilną. Postanowiliśmy, że będzie to najbardziej elastyczna i niezawodna platforma, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby podróżnych.

Udało nam się to osiągnąć, jednak nie w pojedynkę, potrzeba bowiem naprawdę dużego zespołu, aby zaprojektować i stworzyć tak dobrą aplikację turystyczną. Do Amadeus Mobile COLLECTIVE dołączyli najlepsi i najzdolniejsi partnerzy w branży i dziś kilkanaście marek turystycznych współpracuje z nami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług na wyciągnięcie ręki podróżnego.

Z roku na rok poprawiamy wygląd i funkcjonalność CheckMyTrip. Nasza aplikacja uzyskała 4,7-gwiazdkową ocenę na iOS, a jej nowsza wersja na Androida: 4,5 gwiazdek.  Cieszymy się, że wygraliśmy tę nagrodę, ale jesteśmy dopiero na początku drogi do pełnego wykorzystania potencjału naszych mobilnych możliwości dla branży turystycznej.

Mobile jest szybko zmieniającym się kanałem – chatboty, komunikatory i wkrótce AI oraz machine learning zredefiniują jego możliwości.  Dzięki wnioskom, które zbieramy z CheckMyTrip, nieustannie pracujemy razem z naszymi partnerami i klientami, aby sprostać możliwościom i wyzwaniom, jakie niosą ze sobą te nowe technologie.

Dołącz do nas! Pobierz i korzystaj z CheckMyTrip