W dzisiejszych czasach to użytkownik aplikacji i jego doświadczenia wyznaczają ścieżkę innowacjom. Coraz częściej to właśnie te wrażenia wpływają na pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie obecnych. Projektując aplikacje szyte na miarę potrzeb użytkowników, korporacje mogą czerpać korzyści z szybszej adaptacji narzędzia i większego zaangażowania pracowników.

Nowy interfejs naszej korporacyjnej aplikacji do zarządzania podróżami służbowymi – Amadeus cytric Travel & Expense – jest zbudowany właśnie na tym założeniu. Inteligentne i intuicyjne funkcje zapewniające wygodę użytkownika pozwalają sprawniej zarządzać delegacjami pracowników i poprawić kontrolę wdrażanych programów.

W jaki sposób to się opłaci twojej firmie? Im więcej osób używa aplikacji, tym większą kontrolę masz nad wydatkami pracowników podczas wyjazdów biznesowych.

Co zatem się zmieniło?

  Bardziej responsywny interfejs użytkownika: zbudowany zgodnie ze standardami dla stron internetowych B2C, Amadeus cytric Travel & Expense oferuje najlepszą zawartość z systemu Amadeus oraz z innych źródeł, w jednolitym interfejsie. Każda oferta jest szczegółowo opisana i porównywalna bez względu na źródło, a użytkownik może zarezerwować podróż i zapłacić za nią z każdego urządzenia.
  Funkcje oszczędzające czas: jedną z najbardziej znienawidzonych rzeczy dla większości podróżujących służbowo jest składanie wniosków o zwrot kosztów podróży. Nasze rozwiązanie rozwiązuje ten problem.
  – Dzięki maksymalnemu poziomowi integracji pomiędzy rezerwacją online a narzędziami do zarządzania wydatkami, Amadeus cytric Travel & Expense przyspiesza rozliczenie wydatków. Dane z rezerwacji są od razu dostępne w wersji raportów, co oznacza, że użytkownicy nie muszą sporządzać ich ręcznie, oszczędzając w ten sposób mnóstwo czasu.
  – Mniej czasu poświęconego na zwrot wydatków – integracja z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa i systemem wynagrodzeń skraca czas zwrotu kosztów.
  – Odpowiedni system rozpoznawania paragonów sczytuje wydatki i przyspiesza cały proces.
  Personalizacja i pomoc w podejmowaniu decyzji: użytkownicy mogą sprawdzić opinie podróżnych, a o najlepszych, spersonalizowanych ofertach mogą być informowani przez powiadomienia.
  Ochrona przed oszustwami dzięki kontroli bezpieczeństwa: punkty kontrolne w trakcje całego procesu rezerwacji i rozliczania delegacji pomagają uniknąć błędów i oszustw.

Zobacz jak wygląda nasz nowy interfejs:

Na podstawie tekstu