Kerri Zeil, szefowa programu Amadeus for Startups wspólnie z dyrektorem zarządzającym Voyager HQ, Johnem Matsonem, debatowała na temat ewolucji tego stale rozwijającego się programu w podcaście travelisyourbusiness.com.

Inicjatywa Amadeus for Startups od momentu powstania w 2014 roku, zdążyła już objąć obie Ameryki, Azję i Europę. Zeil uważa, że program nadal będzie się prężnie rozwijał, szczególnie w związku ze wzrostem liczby nowych przełomowych pomysłów w branży technologii podróży.

W wywiadzie Zeil opowiada o przeszkodach, bieżących wyzwaniach dla nowych biur podróży oraz o tym, w jaki sposób program Amadeus for Startups, wspiera rozwój nowatorskich rozwiązań w dziedzinie technologii podróżniczej.

Jako największe wyzwanie dla branży turystycznej omawia problem powolnego rozwoju infrastruktury spowodowanego licznymi komplikacjami i sztywnymi przepisami. To właśnie jedno z wyzwań stojących na drodze startupów, które mają całkiem inne, świeże i innowacyjne spojrzenie na branżę. Właśnie dlatego program Amadeus for Startups ma za zadanie ułatwić nowym graczom współpracę z weteranami branży turystycznej, a co za tym idzie pomóc startupom wejść na rynek oraz zapewnić im szanse na rozwój, a także na utrzymanie się w branży.

Takie podejście ma na celu dostarczenie narzędzi i zasobów firmie z potencjałem, aby umożliwić jej osiągnięcie wyznaczonych celów, przynosząc korzyści zarówno startupom, jak i firmie Amadeus oraz całej branży.

Kliknij TUTAJ, aby posłuchać całego podcastu.