Zarabiaj i oszczędzaj płacąc za podróże!

Za każdą podróż trzeba zapłacić, bez względu na to, czy jest to służbowa delegacja czy długo wyczekiwane wakacje. Wyobraźmy sobie, że korzystając z jednego rozwiązania, moglibyśmy nie tylko zagwarantować pełne bezpieczeństwo transakcji, ale również zarobić lub przynajmniej zaoszczędzić na niej. Niemożliwe? A jednak. To właśnie daje naszym klientom Amadeus B2B Wallet. To doceniane przez branżę i z sukcesem wdrażane przez klientów w Polsce i na świecie rozwiązanie gwarantuje:
– bezpieczeństwo transakcji dzięki wykorzystaniu wirtualnych kart płatniczych;
– dodatkowe przychody lub oszczędności na każdej dokonywanej transakcji.

W takim razie jak to działa?

Wyobraźmy sobie jeden „portfel” z dwiema opcjami płatności wirtualnych. Jedna karta pomaga oszczędzać, unikając dodatkowych opłat linii lotniczych, a druga pozwala uzyskiwać rabat za każdy zakup. Oto właśnie rozwiązanie Amadeus B2B Wallet w pigułce. W związku z tym, że jest to rozwiązanie oparte na przedpłaconej, wirtualnej karcie, biuro podróży musi mieć wystarczająco dużo środków na wyznaczonym rachunku bankowym, by móc wygenerować karty i dokonać płatności. Rozwiązanie to może być wykorzystywane do płatności na rzecz linii lotniczych oraz wszystkich dostawców usług, nie tylko turystycznych.

Czy dzięki Amadeus B2B Wallet Prepaid możemy spodziewać się dodatkowych przychodów lub oszczędności?

Korzystając z Amadeus B2B Wallet Prepaid, możliwa jest optymalizacja kosztów, które wiążą się z organizacją podróży służbowych, między innymi dzięki optymalizacji kosztów przewalutowania transakcji dokonywanych za granicą.. Wspomniane dwie opcje płatności wirtualnych pozwalają na uzyskiwanie rabatów lub unikanie dodatkowych kosztów, które wiążą się z płatnościami kartami kredytowymi.
Różne możliwości narzędzia, które dotyczą płatności, pozwalają na zwiększenie przychodów lub oszczędności na opłatach dodatkowych. Korzystając z B2B Wallet Prepaid można zaoszczędzić znacznie więcej niż dzięki jakiejkolwiek innej metodzie płatności. Na każdych 10 milionach zł. wydanych przez B2B Wallet agencja turystyczna może osiągnąć łączne oszczędności w wysokości nawet 165 600 zł. Internetowi gracze, przy podobnych obrotach, dzięki narzędziu Amadeus uzyskają ponad 72 000 zł. rabatu, i unikną dodatkowych opłat w kwocie 67 000 zł, a także ograniczą koszty związane z transakcjami walutowymi, ryzykownymi płatnościami czy nadużyciami na kartach.
W porównaniu do innych metod płatności B2B Wallet oznacza więcej rabatów, mniej kosztów dodatkowych i większe oszczędności na kosztach bezpośrednich i ukrytych.

Kto może skorzystać?

Amadeus B2B Wallet stworzono z myślą o płatnościach za usługi turystyczne m.in.: bilety lotnicze i kolejowe, noclegi w hotelach, opłaty konferencyjne, czyli wszystkie te, za które można płacić kartą.
Wirtualne karty oferowane w ramach rozwiązania Amadeus B2B Wallet są generowane w systemie rezerwacyjnym Amadeus, ale również poza nim. Zatem mogą z nich korzystać zarówno użytkownicy naszego systemu, jak i biura podróży używające innej platformy sprzedażowej. Bez znaczenia jest też profil działalności biura, bowiem z chęcią korzystają z niego zarówno tradycyjne jak i internetowe agencje. Dzięki pełnej integracji z systemem rezerwacyjnym Amadeus, proces obsługi transakcji tradycyjnych i nisko kosztowych linii lotniczych staje się szybszy i wydajniejszy.
Jednak sama optymalizacja płatności to nie wszystko. Dużą korzyścią wynikającą z wdrożenia Amadeus B2B Wallet jest szczegółowe raportowanie ad hoc oraz w cyklach dziennych i miesięcznych, które ułatwia proces rozliczeń z klientem końcowym.