Amadeus Video Solutions pozwala na interakcje odbiorcy z odtwarzanym przez niego filmem, dzięki czemu podróżujący może odkryć miejsca, atrakcje czy hotele, które go interesują.

Czy wiecie, że dwie trzecie podróżujących, jeszcze na etapie planowania przed dokonaniem rezerwacji, obejrzy wiele filmów wideo i przejrzy co najmniej 38 stron internetowych? Te spostrzeżenia stały się inspiracją dla stworzenia Amadeus Video Solutions – platformy wideo, która może służyć nie tylko jako miejsce rezerwacji biletów, ale również źródło turystycznych inspiracji. Wszystko w jednym miejscu, na jednej platformie.

Jak to działa? Amadeus Video Solutions daje firmom możliwość osadzania w filmach klikalnych szczegółów, istotnych na etapie planowania podróży, dotyczących m.in. hoteli, atrakcji turystycznych czy restauracji. Dzięki temu na jednej platformie widzimy wszystkie potrzebne informacje na temat miejsca, w które chcemy się wybrać. To pozwala nam oszczędzać czas na przeszukiwanie sieci.

Chcąc dotrzeć do grona osób aktywnie planujących wakacje z konkretnym i spersonalizowanym przewodnikiem video, Amadeus Video Solutions współpracuje z podróżniczymi influencerami i blogerami na całym świecie. Dzięki tworzonym przez nich materiałom video, marki mają pewność, że przekaz dociera do właściwych odbiorców we właściwym czasie.

Za przykład firmy, która korzysta z platformy, posłużyć nam może obiekt Lindner Hotels & Resorts. Dzięki współpracy z Amadeus Video Solutions interaktywne materiały wideo wyświetlane są na stronach ThatBackpacker.com i TravelDudes.com. „Naszym celem jest dotarcie do odpowiednich odbiorców we właściwym czasie i danie im możliwości jak najszybszego dokonania rezerwacji, bez konieczności odwiedzania wielu różnych stron. Amadeus Video Solutions pomaga nam osiągnąć cel, którym jest zaangażowanie naszych klientów, za pomocą ciekawych i autentycznych treści.”

Założone w 2017 roku Amadeus Video Solutions, jest wynikiem dwuletnich testów przeprowadzanych przez zespół Amadeus Horizon 3 z Nicei, który w pełnym wymiarze godzin zajmuje się testowaniem zupełnie nowych rozwiązań. Amadeus zachęca również wszystkich swoich pracowników do zgłaszania nowych pomysłów.

Więcej informacji o Amadeus Video Solution znajduje się na stronie: https://home.amadeus-video-solutions.com/

Więcej o zespole Horizon 3 na naszym blogu .

Na podstawie tekstu