W Amadeus zawsze staramy się przewidywać potrzeby naszych klientów i podążać w kierunku, w którym rozwija się branża. Naszym celem jest wprowadzanie na rynek produktów i usług, które pomagają rozwijać biznes naszych klientów. Oto trzy rozwiązania, które mogą pomóc Twojej firmie.

Amadeus All Fares Plus
Pomimo ewolucji potrzeb i oczekiwań związanych z podróżowaniem, jedna rzecz pozostaje niezmienna: podróżni zawsze szukają najniższych cen. Dzięki Amadeus All Fares Plus możesz oferować swoim klientom oferty najtańsze i najlepiej dopasowane do ich oczekiwań. Ten produkt oparty na naszej najlepszej w swojej klasie technologii wyszukiwania, zapewnia Tobie i Twoim agentom takie same możliwości wyszukiwania ofert, jakie mają wiodący gracze w branży turystycznej online.

Amadeus Hotels Plus
Czy wiesz, że prowizje hotelowe nadal są wysokie, pomimo że inne usługi tanieją. Amadeus Hotels Plus pozwala porównywać konkurencyjne ceny z wielu źródeł, a także umożliwia wyszukiwanie według wielu różnych parametrów, dzięki czemu nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca noclegu dla podróżującego.

Amadeus Offers
Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu spędzają agenci biur podróży na pisaniu e-maili do klientów, którzy chcą zobaczyć kilka różnych opcji dla danej podróży? Amadeus Offers to produkt, który pozwala szybko i dokładnie skomponować oferty dla klientów, uwzględniając ceny, zasady i ograniczenia. Ponadto wszystkie e-maile stworzone za pomocą tego produktu posiadają ten sam format i wygląd spójny z identyfikacją wizualną marki.

Na podstawie tekstu