Dla Amadeus koniec minionego roku przyniósł wiele wspaniałych wyróżnień. W historycznym Pátio da Galé w Portugalii 01.12.2018 odbyła się gala rozdania nagród World Travel Awards 2018. Nagrody te przyznawane są przez specjalistów z branży turystycznej oraz konsumentów na całym świecie. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni z otrzymanych wyróżnień.

World’s Leading Global Distribution System 2018
World’s Leading Travel Technology Provider 2018
World’s Leading Travel Management Solutions Provider 2018
World’s Leading Travel App 2018

Tytuł World’s Leading Global Distribution System 2018 jest świadectwem ciężkiej pracy naszych pracowników, którzy nieustannie ulepszają nasz wiodący system, aby odpowiadał on na potrzeby stale ewoluującego rynku podróżniczego.

World’s Leading Travel Technology Provider 2018 pokazuje, że nasze rozwiązania przynoszą korzyści klientom. Najbardziej cieszy, że odczuwają oni te zmiany na lepsze, czego ta nagroda jest wyrazem.

Otrzymanie tych dwóch prestiżowych tytułów jest dla nas dowodem, że nasza praca przynosi zamierzone efekty. Jesteśmy w stanie realizować wizję oraz strategię Amadeus i nieustannie utrzymywać dobre relacje z klientami z całego świata.

Zwycięstwo w konkursie World’s Leading Travel App za CheckMyTrip dowodzi również naszego głębokiego zrozumienia potrzeb podróżników w mobilnym świecie. W erze mobile i personalizacji staramy się słuchać potrzeb turystów i sprostać ich oczekiwaniom.

Nagrody te pokazują nasze zaangażowanie w kształtowanie przyszłości świata podróży. W centrum tego przedsięwzięcia znajduje się Amadeus Travel Platform, będąca trzonem naszej inwestycji technologicznej. Ta inteligentna platforma łączy wszystkie istotne treści, niezależnie od kanału, umożliwiając sprzedawcom turystycznym dostarczenie spersonalizowanych i niezapomnianych podróży.

Na podstawie tekstu