Branża turystyczna bardzo szybko się rozwija. Na rynku pojawiają się nowi gracze wykorzystujący najnowocześniejsze technologie, którzy stanowią konkurencję dla tradycyjnych biur podróży. Aby się wyróżnić i utrzymać przewagę konkurencyjną niezbędna jest wydajność, szybkość oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Szybcy i wydajni

Dla tradycyjnych biur podróży największym wyzwaniem jest uzyskanie dostępu do potrzebnych informacji we właściwym czasie. Wiele z nich popełnia takie podstawowe błędy jak niekonsekwencja pomiarów, korzystanie z raportów z oddzielnych systemów czy nieaktualne informacje, co w efekcie może drastycznie ograniczyć ich zdolność do podejmowania szybkich decyzji i rozwijania działalności biznesowej.

Szybko i wydajnie

Narzędzie Productivity Tracker, będące najnowszym rozwiązaniem wchodzącym w skład pakietu Amadeus Agency Insight, pomoże biurom podróży wykryć nieefektywne procesy i podjąć stosowne działania naprawcze. Dzięki analizie danych określa obszary, w których można poprawić wydajność operacyjną. Dodatkowo może tworzyć raporty pokazujące, które czynniki mają największy wpływ na całościowe wskaźniki rezerwacji i przychodów, a także generować przyszłościowe analizy i badania tendencji. Te funkcje umożliwiają pracownikiem biur podróży podejmowanie strategicznych decyzji w wielu obszarach. Przykładowo, mogą oni przewidzieć, które rezerwacje mogą zostać odwołane i zareagować na czas, aby temu zapobiec.

„Do tej pory musieliśmy sami co miesiąc przyglądać się wydajności naszej  pracy, przez co pojawiające się problemy mogły wychodzić na jaw zbyt późno. Obecnie mamy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, co pomaga nam szybko podejmować strategiczne decyzje. To doskonali nasze operacje biznesowe i wspomaga rozwój firmy. Dzięki funkcji automatycznego śledzenia wydajności możemy skoncentrować się na usprawnianiu naszej działalności i innych ważnych zadaniach, takich jak rozbudowywanie sieci biur podróży” – powiedziała Barbara Pitt, dyrektor ds. operacyjnych firmy VCK Travel.

Rozbudowany zestaw raportów narzędzia pokazuje wydajność na różnych poziomach funkcjonowania organizacji i na każdym etapie dokonywanej rezerwacji — od jej tworzenia w systemie, przez wydawanie biletów po przelot — a także w momentach wszystkich zmian dokonywanych między poszczególnymi etapami.

Szybko & Wydajnie

Narzędzie Productivity Tracker jest na tyle elastyczne, by móc się dostosowywać do specyficznej struktury każdego biura, niezależnie od stopnia jej złożoności. Dzięki inteligentnemu interfejsowi użytkownika można wyświetlać wizualnie przyjazne raporty zawierające przejrzyste dane, co pomaga biurom podróży monitorować wydajność na bieżąco i szybko dokonywać właściwych wyborów. Każdy użytkownik może dostosować do swoich potrzeb sposób wyświetlania raportów i pobierać je w różnych formatach. Umożliwia to wszystkim pracownikom biura podróży łatwe analizowanie najważniejszych informacji niezależnie od zajmowanego stanowiska. Będąc internetowym narzędziem do tworzenia raportów, Productivity Tracker pozwala łatwo monitorować wydajność biura podróży i zarządzać nią w dowolnym miejscu i czasie.