Ile razy pojechałeś na wyjazd, z którego według Ciebie mogłeś czerpać więcej? Nawet jeśli spędziłeś go na Sri Lance wylegując się na plaży, czasem wydaje się, że brakuje tych niezapomnianych przeżyć. Mogłeś przecież spędzić ten czas z miejscowymi ucząc się sztuki wędkowania na palach albo degustując najlepsze cejlońskie herbaty na rodzinnej plantacji.

Planowanie jest kluczem do czerpania pełnymi garściami z wyjazdu, ale przygotowanie się do tego typu unikalnych doświadczeń może być żmudne, wymagające niekończącego się przeszukiwania Internetu i przechodzenia ze strony na stronę. Nie wszyscy z nas to lubią czy też nie mają czasu lub motywacji, aby to dokładnie rozplanować. Może to stać się wręcz przytłaczającym zadaniem, ponieważ oferta miejsc wycieczkowych wciąż rośnie. I tu z pomocą przychodzi wyszukiwarka MyLittleAdventure.

MyLittleAdventure to inteligentna wyszukiwarka aktywności w obrębie wyznaczonego miejsca. Wybierasz dowolne miejsce na świecie, ustalasz, co jest dla Ciebie najważniejsze i dostajesz listę rekomendowanych atrakcji zgodnych z Twoimi preferencjami. MyLittleAdventure oferuje 56 000 restauracji, 245 000 wycieczek i atrakcji, 30 000 lokalnych doświadczeń i 45 000 imprez na żywo.

MyLittleAdventure obrało sobie za cel zmianę doświadczenia, jakim jest planowanie wycieczek, poprzez dostarczenie spersonalizowanych rekomendacji. Aby w pełni osiągnąć ten cel, niezbędna jest współpraca. W ramach globalnej inicjatywy Amadeus Explore Program, będą oni współpracować z Amadeus w poszukiwaniu połączeń i inspirować jak największą ilość podróżnych dopasowanymi do ich potrzeb treściami w trakcie rezerwacji wyjazdu.

Wyszukiwarka MyLittleAdventure pomaga klientom wzbogacać i personalizować wycieczki, jednocześnie uniknąć niekończącego przechodzenia ze strony na stronę, gdy planują swoje wakacje.

Odwiedź MyLittleAdventure.com i zobacz jak nasze rekomendacje ułatwiają podróżnym szybkie i łatwe planowanie oraz zapewniają firmom łatwy dostęp do odpowiedniej bazy klientów.

Na podstawie tekstu