Prostota to piękna rzecz, ale niestety nie jest to zwykle pierwsze słowo, które przychodzi na myśl, gdy słyszysz wyrażenie „raportowanie wydatków na podróże służbowe”. W rzeczywistości zwrot ten potrafi sparaliżować osoby podróżujące służbowo. Na szczęście jest Amadeus cytric zintegrowany z systemem SAP.

Co to oznacza dla osób podróżujących służbowo?
Mówiąc najprościej, dane dotyczące podróży służbowych można łatwo przenieść z Amadeus cytric do systemów SAP. Obejmuje to dane dotyczące zasobów ludzkich, centra kosztów, dane dotyczące rezerwacji oraz wydatków, które mogą być przekazywane pomiędzy tymi dwoma systemami.

Integracja ta upraszcza procesy związane z podróżą i rozliczaniem wydatków, dzięki czemu każda osoba, od podróżnego po księgowego, ma takie same dane w każdym z systemów. Zwiększa to bezpieczeństwo i efektywność rozliczeń. Księgowi nie muszą eksportować danych dotyczących podróży i wydatków oraz importować ich do SAP, ponieważ bazy danych są zawsze zsynchronizowane.

Przy podróżach służbowych każda automatyzacja jest mile widziana. Dzięki współpracy SAP i Amadeus nie ma potrzeby ręcznego ładowania danych, co pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć liczbę błędów. Najważniejsze jest to, że taka integracja zmniejsza koszty dzięki efektywności, co niewątpliwie stanowi muzykę dla uszu każdego planisty podróży.

Odwiedź stronę internetową Amadeus cytric Travel & Expense, aby dowiedzieć się, jak uprościć program podróży i wydatków dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu.

Na podstawie tekstu